Виница

За п’ять місяців звітного року платники єдиного податку Вінниччини спрямували до місцевих бюджетів 247 млн. грн. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського – це на 96,1, млн. грн. або майже на 64 відсотка більше від минулорічних надходжень за аналогічний період. vinnytsia.eu

Із усієї суми перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку близько двох третин або майже 159 млн. грн. – внесок громадян – підприємців. Решту сплатили юридичні особи – спрощенці. 

Руслан Осмоловський наголошує, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак, платники єдиного податку області спрямовують свої податки саме на потреби, розвиток та благоустрій своєї місцевої громади. Керівник обласного лабораторного центру Роман Сафонов додав, що сьогодні увечері вони очікують німецькі тест-системи для виявлення коронавірусу, які дозволять робити дослідження на місцевому рівні. Це пришвидшить процес проведення перевірки хворих із підозрою на COVID-19. Згодом від МОЗу для лікувальних закладів надійдуть швидкі тести, за допомогою яких будуть проводити дослідження безпосередньо у ліжку хворого.

Добавить комментарий