Шлюб за добу

Проект «Шлюб за добу» стає все популярнішим не лише серед хмельничан, а й серед громадян інших країн. Скільки пар вже скористалося цією послугою, далі розповість khmelnychanka.info.

Весілля — це важливий етап у стосунках між чоловіком та жінкою. Деякі пари готуються до цієї події протягом кількох місяців, щоб встигнути придбати усе необхідне та замовити ресторан. А дехто приймає сміливе рішення та одружується за добу. Цією можливістю у Хмельницькому можна скористатися завдяки проекту «Шлюб за добу», який стартував 28 квітня 2017 року. Закохані можуть самостійно вирішувати, коли бажають взяти шлюб, а не чекати цієї важливої події протягом 30 днів, як цього передбачає звичайна процедура одруження.

Для кожної закоханої пари одруження — це найщасливіший день у житті. Дехто надає перевагу традиційній процедурі, а деякі пари зовсім не хочуть довго чекати на цю визначну подію та вирішують одружитися за добу. Таких пар стає все більше. У період з 28 квітня 2017 року до 27 листопада 2018 року, 742 пари скористалась послугами пілотного проекту «Шлюб за добу». Серед тих, хто зареєстрував шлюб, були мешканці міста Хмельницького, області, інших міст України, а також громадяни іноземних держав: Вірменія, Естонія, Латвія, Литва, Узбекистан, Азербайджан, Таджикистан, Киргизстан, Ірак, Замбія, Румунія, Молдова, Болгарія, Білорусь, Грузія, Польща, Туреччина, Італія, Греція, Єгипет, Німеччина, Франція, Марокко, Королівство Великої Британії, Ізраїль, США, Канада, Російська Федерація.

Добавить комментарий