Шины бу +для грузовых автомобилей

Якщо ви потрапили до нас на сайт і зіткнулися з таким питанням, як вибір вантажних шин, то це дуже не легкий і педантичний питання, до якого варто поставитися вкрай серйозно. У нас найкращі шины бу +для грузовых автомобилей. Так як вони займають друге місце у ваших витратах з вантажоперевезень, і правильний вибір авто гуми заощадить вам не малі кошти, а що важливіше дасть вам впевненість у завтрашньому дні і забезпечить ваш бізнес від несподіваних неприємностей, проблем з шинною, будь то підвищений знос або інші форс-мажорні ситуації. Перш ніж приступити до вибору автошини варто ознайомитися з усім спектром брендом, відь в наш час з’явився досить широкий вибір, який ми вас пропонуємо.

Continental-складається з чотирьох брендів входять в лінійку Континенталь, Semperit, Barum, Matador заводи розташовані по всьому світу, але на Україну потрапляє як правило з заводом в Словаччині та Чехії, незмінна якість і відмінна ходімость робить цей бренд відмінним вибором.

GoodYear-складається з чотирьох брендів Гудієр, Dunlop, Fulda, Sava заводи розташовані в усьому світі, але зміни в потужностях заводів Люксембургу, від куди раніше надходили товари привели до появи на ринку України товарів цього бренду в Польщі.

Michelin-Безсумнівний лідер якості. Колеса, що надходять на ринок України, виробляються у Франції, Німеччині та Польщі. Тут варто ретельно ставитися до вибору, так як перевізники вважають за краще Мішлен саме німецький або ж французький, нехтуючи якістю Польщі. Концерн має так само другий бренд Kormoran який проводитися в Угорщині. Продаж шин Мішлен в Україні за вигідними цінами здійснюється в нашому магазині.

Bridgestone-японська компанія всесвітньо відомим малюнком на провідну вісь Бріджстоун M729 яка визнана найоптимальнішою вибором для великих компаній маючи величезний потенціал пробігу роблячи тим самим відмінний показники співвідношення ціна кілометра пробігу. Так само концерн випускає шини для вантажівок Firestone які так само відрізняються своїми характеристиками і безпекою. Продукція випускається в Японії і Європі, а на територію України потрапляє тільки японська якість.

Добавить комментарий