Отели

Грамотно підібраний дизайн готелів-це вже половина успіху на шляху до залучення відвідувачів, тому ми в студії іоносфера відстежуємо модні тенденції і вивчаємо відгуки клієнтів для кожного затребуваного стилю. Завдяки такому підходу наші проекти стали комерційно успішними і мають налагоджений потік клієнтів. Детальніше https://ionosfera.org/dizayn-oteley.html. Одним з найважливіших етапів роботи з готельними комплексами є створення проекту, за яким буде будуватися будівля і інтер’єр готелю. Також проектування готелів необхідно, коли купується будівля вторинного ринку, яке потребує масштабної перепланування. У будь-якому з цих випадків при проектування готелів і готелів наші співробітники працюють за наступним алгоритмом:

  1. Створення концепції закладу. На цьому етапі розробляється загальна ідея, на якій буде базуватися ескіз, план і креслення з урахуванням побажань замовника.
  2. Розробка креслень. Спеціаліст створює набір робочих креслень з детальними вимірами, які доповнюють один одного, втілюючи об’ємну структуру готового проекту.
  3. Фасад. Для успішної роботи важливо продумати дизайн інтер’єру готелю з впізнаваним яскравим фасадом – це дозволить створити привабливий образ, який стане візитною карткою не тільки закладу, але і всього району.
  4. Внутрішнє проектування готелів. Це важливий етап, в рамках якого продумується і опрацьовується вся внутрішня обстановка, включаючи дизайн номера в готелі, кількість номерів і їх розміри.

Добавить комментарий