Независимая экспертиза

Далеко не кожна незалежна оцінка авто після ДТП може стати для вас рішенням і не будь — яка вартість оцінки автомобіля-останнім аргументом. У Росії існує два абсолютно різних підходи до оцінки отриманого автомобілем збитку після аварії. Якщо скористатися першим підходом, то ви з імовірністю 90% багато втратите. Другий підхід-рішення для тих, хто вміє рахувати і думати. У нас ви зможите независимая экспертиза заказать.

Перший підхід. Втрата грошей

Схема проста: Страхова компанія відразу після ДТП замовляє експертизу автомобілів у оцінювачів, які пов’язані зі страхувальниками партнерськими відносинами. Як показує досвід сотень тисяч подібних «незалежних» експертиз за фактом аварій, оцінювачі навмисно занижують суму компенсації. Партнерство до цього зобов’язує. Ви хочете такого вирішення питання? Навряд.

Другий підхід. По-справжньому незалежне дослідження авто

Ніякого партнерства зі страховими компаніями. Тільки чесна оцінка збитку і реальної вартості ремонту машини. Саме такий підхід у всіх цивілізованих країнах вважається чесним і раціональним. Послугу надає стороння компанія, яка працює для клієнта, а не для страховиків.

Добавить комментарий