Луцк

У Дніпрі організують санітарну обробку та дезінфекцію громадського транспорту на міських маршрутах у зв’язку із перевищенням епідеміологічного порогу в місті та з метою запобігти подальшому розповсюдженню вірусних інфекцій. Дані рекомендації адресовані всім автопідприємствам Дніпра. Далі наСайты Луцка.

Про це повідомляє завідуючий сектором контролю транспортного департаменту міськради Дніпра Іван Васючков на своїй сторінці у Фейсбук.

Проведення таких заходів є запорукою здоров’я як пасажирів, так і водіїв та кондукторів, які обслуговують маршрути міста. Обробка буде виконуватися лише дозволеними антисептиками та знезаражуючими засобами.

Також водіям рекомендовано використовувати марлеві пов’язки, які необхідно змінювати кожні 3 години.

Ці заходи на сьогоднішній день мають лише характер рекомендацій. Раніше організацією профілактичних заходів займалися санітарно-епідеміологічні станції міста, але відбулася їх ліквідація.Через це існує «пробоїна» в нормативно-правовій базі щодо цього питання. Формально немає потреби в санітарній обробці салонів міського транспорту з використанням дезінфекуючих засобів. Але немає часу чекати, доки прогалина буде заповнена тому, що здоров’я людей під загрозою.

Добавить комментарий