Хмельницкий

Завтра, 11 березня, до Чернівців завітає лікар зі Всесвітньої організації охорони здоров’я, якого запросило керівництво Чернівецької обласної державної адміністрації у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу містом, а також зачатками панічних і хвилюючих настроїв серед населення. Про деталі розповість Сайты Хмельницкого

За словами Наталії Гусак, заступниці голови Чернівецької ОДА, вони спеціально запросили спеціаліста з ВООЗ для того, щоб він, по-перше, перевірив правильність лікування хворих пацієнтів, а по-друге, своєю присутність заспокоїв чернівчан і полегшив напружену атмосферу у місті. Принаймні, в адміністрації покладають великі надії на те, що фахівець допоможе розвіяти негативні думки та побоювання.

Та початкова місія запрошеного гостя з ВООЗ – саме хворі на коронавірус. Нагадаємо, що у Чернівцях зафіксували один-єдиний випадок зараження, проте після лікування і ймовірного одужання виявилося, що чоловік захворів повторно. Тобто вірус в організмі не побороли, що зовсім не вказує на неефективність обраного шляху медикативної допомоги. З цим буде розбиратися спеціаліст Всесвітньої організації охорони здоров’я, він діагностує, чи отримує пацієнт всі необхідні процедури лікування відповідно до затверджених протоколів тощо.    

Загалом своїх кваліфікованих лікарів ВООЗ відправляє з подібною місією у всі країни, де діагностували коронавірус.  У їхню делегацію входить спеціаліст, який відповідає саме за клініку, тобто, чи правильно лікують хворого на коронавірус. Наразі чернівчанин з діагностованим вірусом отримує адекватне лікування, його стан задовільний, небезпеки життю немає. Він досі знаходиться в інфекційному відділенні Чернівецької обласної клінічної лікарні.

Добавить комментарий