Грин карта

Наявність грин карта (офіційно відомої як карта постійного жителя дозволяє вам постійно жити і працювати в Сполучених Штатах. Дії, які ви повинні зробити, щоб подати заявку на отримання зеленої картки, будуть залежати від вашої індивідуальної ситуації. Щоб подати заявку на отримання грін-карти, ви повинні відповідати одній з категорій, перерахованих нижче. Як тільки ви знайдете категорію, яка може відповідати вашій ситуації, натисніть на надане посилання, щоб отримати інформацію про вимоги до участі, про те, як подати заявку і чи можуть члени вашої родини також подавати заяву разом з вами. Кожна категорія грін-карти матиме певні кроки і процедури, яким потрібно слідувати. Нижче наведено деякі загальні процеси та процедури, які допоможуть вам подати заяву або в Сполучених Штатах (відомий як «коригування статусу»), або за межами Сполучених Штатів (відомий як «консульська обробка»).

Заголовок сторінки Резюме
Категорії права на отримання грін-карти

Визначте, чи маєте Ви право на постійне проживання. Перш ніж подавати заявку на отримання грін-карти, ознайомтеся з необхідними кваліфікаційними вимогами.

Регулювання статусу

Зміна вашого статусу до статусу постійного жителя-це процес, який іммігранти використовують для отримання грін-карти під час перебування в Сполучених Штатах.

Консульська обробка

Консульська обробка-це метод, який іммігранти використовують для отримання своєї грін-карти, перебуваючи за межами Сполучених Штатів або коли вони не мають права змінити статус у Сполучених Штатах.

Паралельна подача

При отриманні грін-карти по роботі, в сім’ї або в якості спеціального іммігранта комусь може знадобитися подати петицію за вас. Паралельна подача зазвичай відбувається, коли петиція іммігранта подається одночасно з подачею заяви на отримання грін-карти. Дізнайтеся, що таке одночасна подача і які категорії можуть подавати одночасно.

Дати доступності та пріоритету візи

Як правило, для подачі заяви на отримання грін-карти вам повинна бути надана Віза. В одних категоріях візи доступні завжди, в інших — обмежена кількість. Дати пріоритету даються іммігрантам, які очікують в черзі на отримання імміграційної візи і визначають, коли віза стане доступною. Дізнайтеся, як дізнатися, чи доступна вам Віза.
Проїзний документ

Дізнайтеся більше про те, чи можна і коли ви виїжджати за межі Сполучених Штатів після подачі заяви на отримання грін-карти або після отримання грін-карти. Ви також можете дізнатися, як подати заяву на попереднє умовно-дострокове звільнення, проїзний документ біженця і дозвіл на повторний в’їзд.

Документ про дозвіл на роботу

Дізнайтеся більше про те, чи маєте Ви право на дозвіл на роботу в Сполучених Штатах і як подати заявку на отримання документа про дозвіл на роботу (EAD).

Імміграційні медичні огляди

Більшість заяв на отримання зеленої карти вимагають медичного огляду. Дізнайтеся про те, хто повинен пройти медичний огляд, а також про конкретні форми і процедурах, яким ви повинні слідувати.
Заява про підтримку

Аффидевит про підтримку-це форма, яку спонсор подає від вашого імені, коли ви подаєте заяву на отримання грін-карти або імміграційної візи. Це потрібно для деяких (але не для всіх) категорій іммігрантів, перш ніж вони зможуть стати постійними жителями США. Мета форми-показати, що у вас є фінансові можливості для проживання в Сполучених Штатах, не потребуючи соціального забезпечення або фінансових пільг від уряду США.

Громадський збір

Щоб отримати грін-карту, більшість іммігрантів повинні довести, що вони не будуть платити державне мито. Дізнайтеся більше про громадські збори .

Закон Про захист статусу дитини

Ваш вік може визначити, чи маєте Ви право на отримання грін-карти як»дитина». Закон Про захист статусу дитини, який часто називають CSPA, дозволяє деяким дітям, які досягли віку 21 року і старше після подачі петиції іммігранта, як і раніше мати право на отримання грін-карти через своїх батьків.

Добавить комментарий