Батут

Сьогодні в магазинах представлений широкий вибір батутів для сімейного проведення часу і професійних тренувань. Стрибки дозволяють коригувати фігуру, стабілізувати роботу серцево судинної системи і отримувати масу позитивних емоцій. До того ж, в процесі відмінно розвивається вестибулярний апарат і значно підвищується витривалість. Таким чином, подібна покупка є корисним і вигідним вкладенням грошових коштів. Наші спіціалісти підскажуть вам как выбрать батуткак выбрать батут.

Які види батутів існують?
Найчастіше при виборі товарів звертають увагу на дитячі моделі. Малюкам завжди важко всидіти на місці, тому установка цього виробу на дачі дозволить весело провести час і витратити безліч енергії. Як правило, ігрові моделі розраховані на нескладні стрибки і являють собою невеликий манеж із захисною сіткою. Компанії-виробники також пропонують надувні варіанти у вигляді тварин, замків та інших фігур. Їх легко зберігати і транспортувати, що особливо радує батьків.

Для дорослих рекомендують звернути увагу на спортивні, аматорські та професійні вироби з сіткою. Перший варіант популярний у фітнес-центрах, хоч тренуватися на ньому можна в квартирі. Такі Міні-батути мають висоту до 30 см і діаметр від 90 до 140 см, що дозволяє його вільно зберігати в квартирі. Окружність аматорського варіанту досягає 4 метрів і вільно витримує відразу кілька людей. Професійні моделі призначені безпосередньо для спортсменів. На ньому легко виконувати різноманітні трюки. Прямокутна конструкція має сітчасту основу, еластичний матеріал вільно підкидає атлета на висоту до 10 метрів.

Добавить комментарий